Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Põltsamaa linna katlamaja rekonstrueerimine

Kirjeldus

• Katlaruumi paigaldati pelletikatel võimsusega 500 kW (maksimaalne töörõhk Ps = 6 bar, maksimaalne töötemperatuur Ts = 110 oC) koos pelletipõletiga (500 kW). Käesolev pelletikatla komplekt on mõeldud töötama võimalikult automaatsena. Pelletimahutite täitmine toimub puhurautoga, kust see toimetatakse etteandeteo abil pelletipõletini. Pelletimahutid on varustatud täituvusanduritega ning täitmistorustik on toodud hoonest välja.

• Tuhaärastus on ette nähtud kuivana ning tuhk kogutakse kokku nii katla põhjast kui ka multitsükloni alt, mis järel liigub tuhk katlaruumis asuvasse tuhakasti.

• Suitsugaaside eemaldamiseks pelletikatlast kasutatakse suitsuventilaatorit ning suitsugaaside puhastamiseks lendosadest kasutatakse multitsüklonit. Suitsukäigud isoleeritakse ning varustatakse vajalike kontroll- ja puhastusluukidega. Suitsugaasid juhitakse uude küttesüsteemiga kokkusobivasse eelisoleeritud roostevabast terasest moodulkorstnasse dsise=300mm; kõrgus 10 m.

• Biokütusekatel varustatakse korrosiooni vältimiseks omaringluspumba (minimaalne tagastuv temperatuur T = 70 oC) ning mitme astmelise kaitseautomaatikaga.

Klient

Adven Eesti AS

Kütus

Pellet

Võimsus

500 KW

Projekt

Põltsamaa linna katlamaja rekonstrueerimine võimsusega 500 KW

Paigaldatud

2020

Miks oleme hea partner?

Suudame pakkuda partneritele ja klientidele nii valdkonna tippteadmisi, kvaliteetset toomist kui ka paigaldust ja järelteenindust.

Vanim meie poolt püsti pandud ja töötav seade on juba üle 25 aasta vana. Oma uuemate katlamajade elueaks prognoosime samuti 20+ aastat ning hoolduse kogukuluks ostuhinnast 10-20%.

Testime ja katsetame oma tehases pidevalt uusi viise toodete efektiivsemaks muutmisel. Kõik meie tehasest väljuv vastab alati regulatsioonidele ja nõuetele.

Meile omistatud sertifikaadid

Meie partnerid

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)