Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Kontakt

AS Tamult

Tallinna mnt. 3 Alu alevik Raplamaa Estonia

E-mail: maiko.leesment@tamult.ee

Tel: +372 55 57 3445

Reg. nr. 10234905
KMKR: EE100438161

Meeskond

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)

Urmas Toomsoo

Urmas Toomsoo

Juhatuse liige

Meelis Kokkuta

Tootmisjuht

Aare Leesment

Vanem hooldustehnik

Neeme Mutso

Neeme Mutso

Automaatika ja elektritööde insener

Kristjan Ojavee

Kristjan Ojavee

Projektijuht

Ragnar Mednikov

Hooldusjuht, Objektijuht

Kertu Põld

Soojustehnika insener

Veiko Kutsar

Veiko Kutsar

Objektijuht

Meist

Tamult AS ehitab kõrge kasuteguriga ja väikese keskkonnajalajäljega soojustootmisüksuseid madalate tegevuskuludega, kasutades kaasaegseid puhastus- ja soojustagastusseadmeid.

Arendame innovaatilisi ja keskkonnasäästlikke energeetika valdkonna tehnoloogilisi lahendusi, mis töötavad peamiselt bioenergial.

Biokütustel töötava soojusenergeetika vallas oleme tänaseks kasvanud üheks suurimaks katlamajade ja ka koostootmisjaamade ehitajaks Baltikumis, olles kokku installeerinud üle 500 MW taastuvatel biokütustel töötavaid soojus- ja elektri tootmise jaamasid. Meie tegevus on suunatud peamiselt tööstuslikule soojusenergeetika valdkonnale, mille moodustavad erinevad tööstus- ja soojatootmisega tegelevad ettevõtted, kes vajavad oma tootmiseks sooja ja elektrit.

AS Tamult üks parimaid biokütuse põletamise tehnoloogiat valmistav ettevõte maailmas ning võitnud mitmeid Euroopa Liidu poolt rahastatud katlamajade kaasajastamise hankeid nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Tamulti suurimateks projektideks on biokütuse põletamise eelkolded Läti Vabariigi Valka ja Rezekne koostootmisjaamades, võimsustega vastavalt 12 ja 14 MW.

Eestis on Tamult projekteerinud ja paigaldanud näiteks Rakvere linnas asuva soojuse ja elektri koostootmisjaama. Taastuvenergeetika suunarajajana on Tamult projekteerinud ja paigaldanud biokütuste põletamisel jääksoojuse efektiivseks kasutamiseks suitsugaaside kondensaatorid ja filtersüsteemid Jüri aleviku, Valga, Keila, Haapsalu ja Jõgeva rekonstrueeritud katlamajades. Mitmesse Skandinaavia väikelinna ja asulasse on Tamult rajanud kaugküttekatlamajad.

Tootmiskvaliteedi tagab kaasaegne tootmistehnoloogia ning professionaalsete töötajate erialased teadmised ja oskused. Meil on suurte projektide juhtimise kogemus erinevates Euroopa riikides. AS Tamult projektid asuvad Eestis, Venemaal, Soomes, Rootsis, Poolas, Saksamaal ja Norras.

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)