Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Cesis 0,98 MW katlamaja projekteerimine ja ehitus

cesis biomass boiler house
cesis biomass storage

Kirjeldus

Antud projekti raames ehitasime ja paigaldasime biokütustel töötava veeküttekatla võimsusega 0,98 MW. Katlamaja soojusvõimsus on 55% kütuseniiskuse juures 980 kW (nimisoojusvõimsus 980 kW). Kuumaveekatla maksimaalne töörõhk on PS=6 bar ja maksimaalne lubatud töötemperatuur TS=110 °C.

Biokütuse katel on ühendatud kaugküttevõrku, et töötada koos reservkatlaga, mis töötab gaasiküttel. Katla koostöö on lahendatud kaskaadjuhtimise põhimõttel. Selleks paigaldati mõlemale katlale lineaarne 2T ventiil ja soojusarvesti.

Uus biokütuse katel on ette nähtud töötama vähemalt 8240 töötundi aastas võimsusvahemikus 30-100% nimivõimsusest. Küttevaba periood (puidul 280 tundi aastas, turbal 350 tundi aastas) on ette nähtud tehnika regulaarseks hoolduseks, puhastamiseks ja remondiks.

Klient

Sanart, SIA Adven Latvia

Kütus

Puiduhake ja turvas

Võimsus

0.98 MW

Projekt

Cesis 0,98 MW katlamaja projekteerimine ja ehitus

Paigaldatud

2023

Miks oleme hea partner?

Suudame pakkuda partneritele ja klientidele nii valdkonna tippteadmisi, kvaliteetset toomist kui ka paigaldust ja järelteenindust.

Vanim meie poolt püsti pandud ja töötav seade on juba üle 25 aasta vana. Oma uuemate katlamajade elueaks prognoosime samuti 20+ aastat ning hoolduse kogukuluks ostuhinnast 10-20%.

Testime ja katsetame oma tehases pidevalt uusi viise toodete efektiivsemaks muutmisel. Kõik meie tehasest väljuv vastab alati regulatsioonidele ja nõuetele.

Meile omistatud sertifikaadid

Meie partnerid

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)