Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Utilitas Eesti AS-le projekteeritud, valmistatud ning installeeritud suitsugaaside kondensaator Keila linna katlale võimsusega 7 MW

Klient

Utilitas Eesti AS

Kütus

Biokütused

Võimsus

7 MW

Projekt

Utilitas Eesti AS-le projekteeritud, valmistatud ning installeeritud suitsugaaside kondensaator Keila linna katlale võimsusega 7 MW heitsoojuse kasulikuks ära kasutamiseks koostöös Scheuch GmbH-ga.

Paigaldatud

2016

Kirjeldus

Utilitas Eesti AS-le projekteeritud, valmistatud ning installeeritud suitsugaaside kondensaator/pesur Keila linna katlamaja bio/tahkekütuse katlale võimsusega 7 MW heitsoojuse kasulikuks ära kasutamiseks koostöös Scheuch GmbH-ga.

Miks oleme hea partner?

Suudame pakkuda partneritele ja klientidele nii valdkonna tippteadmisi, kvaliteetset toomist kui ka paigaldust ja järelteenindust.

Vanim meie poolt püsti pandud ja töötav seade on juba üle 25 aasta vana. Oma uuemate katlamajade elueaks prognoosime samuti 20+ aastat ning hoolduse kogukuluks ostuhinnast 10-20%.

Testime ja katsetame oma tehases pidevalt uusi viise toodete efektiivsemaks muutmisel. Kõik meie tehasest väljuv vastab alati regulatsioonidele ja nõuetele.

Meile omistatud sertifikaadid

Meie partnerid

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)