Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Kambja biokütuse katlamaja projekteerimine ja ehitamine

Kambja biomass boiler house outside
Kambja biomass boiler house equipment 2
Kambja biomass boiler house scrapers

Kirjeldus

Uus biokütusel töötav katlamaja ehitatati olemasoleva silikaattellistest hoone kõrvale. Uus rajatav katlamaja hoone koosneb kahest mahust: väiksem osa on katlaruum, suurem biokütusehoidla. Mõlemal mahul on ühepoolse madala kaldega katus. Katlamaja otsa jääb tuhakonteiner ja külje peale roostevaba eelisoleeritud metallkorsten. Hoones on kolm ruumi: kütuseladu, mida eraldab hüdraulikaruumist ala- ja ülaosast avatud vahesein, ning katlaruum.

Katlaruumi paigaldatakse üks biokütusekatel võimsusega Nbio=950 kW ja üks õlikatel (reserv ja avarii). Biokütuse laadimine toimub sõidukilt mahalaadimise vanni, kust see toimetatakse tigutransportööridega hoidlasse ning sealt edasi roopide abil etteandeteoni, sealt edasi liigub kütus katlasse. Tuhaärastus on automaatne ja tuhk kogutakse katlamaja otsas olevasse
konteinerisse. Biokütuse katlale paigaldatakse eelisoleeritud roostevabast terasest moodulkorsten kõrgusega 18 m ja õlikatlale 9 m.

• Katla maksimaalne lubatud töötemperatuur on vähemalt 105˚С ja töörõhk minimaalselt 4 bar.

Klient

SW Energia OÜ

Kütus

frees- ja tükkturvas, hakkpuit, niiskusesisaldus 30-50%

Võimsus

0.82 MW

Projekt

Kambja biokütuse katlamaja projekteerimine ja ehitamine

Paigaldatud

2021

Miks oleme hea partner?

Suudame pakkuda partneritele ja klientidele nii valdkonna tippteadmisi, kvaliteetset toomist kui ka paigaldust ja järelteenindust.

Vanim meie poolt püsti pandud ja töötav seade on juba üle 25 aasta vana. Oma uuemate katlamajade elueaks prognoosime samuti 20+ aastat ning hoolduse kogukuluks ostuhinnast 10-20%.

Testime ja katsetame oma tehases pidevalt uusi viise toodete efektiivsemaks muutmisel. Kõik meie tehasest väljuv vastab alati regulatsioonidele ja nõuetele.

Meile omistatud sertifikaadid

Meie partnerid

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)