Üle 400 mw toodetud seadmeid
Vanim töötav seade on üle 25 aasta vana
Tootearendust teevad majasisesed spetsialistid
Oma paigaldus- ja hooldusmeeskond

Elekter ja automaatika

Soojus- ja energiamajanduse valdkonnas pakume elektri- ja automaatikasüsteemide projekteerimist ja ehitamist alates kliendi soovide planeerimisest kuni teostuse ja häälestamiseni.

Tamult AS arendab, rekonstrueerib ja toodab automatiseeritud juhtseadmeid erinevat tüüpi biomassiga (puiduhake, koor jne) töötavatele katlajaamadele. Tänu nendele juhtimissüsteemidele on võimalik juhtida kogu protsesside tsüklit alates kütuse hoidmisest kuni põlemiskambrini.

Programmeerimis- ja projekteerimistöid teostavad insenerid, kes oskavad reguleerida automaatjuhtimisseadmeid juba olemasolevatele katlamajadele. Automatiseeritud juhtplokid on toodetud vastavalt EL standarditele.

Terminali mõõtmed ja funktsioonid arvutatakse lähtuvalt kliendi soovist. Operaatori terminal kuvab seadme praeguseid funktsioone ja salvestab kõik parameetrid. Seadet saab kohandada erinevatele keeltele. Juhtpaneel on varustatud mitmetasandilise kaitsega. Operaatori terminaliga on võimalik ühenduda läbi Interneti, võimaldades meie ekspertidel tehase süsteeme kaugjuhtimisega reguleerida

Referentsid

Meile omistatud sertifikaadid

Meie partnerid

Võta julgelt ühendust

Maiko Leesment

Maiko Leesment

Tegevjuht (Juhatuse liige)